poniedziałek, październik 14, 2019

Language Switcher

Wyszukiwarka

top_banner_pl

Starosta Krośnieński zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów z zakresu turystyki kulinarnej pogranicza polsko–słowackiego

W związku z realizowanym projektem pn. „„SMAKI POGRANICZA" POLSKO-SŁOWACKA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W DZIEDZINIE TURYSTYKI KULINARNO-KRAJOZNAWCZEJ" współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013 pragnie serdecznie Państwa zaprosić na cykl szkoleń i warsztatów, które odbędą się w postaci dwóch segmentów:

SEGMENT 1- SZKOLENIE:
6 - 7 listopada 2013 r. godz. 8.00 – 16.00
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dukli, ul. Rynek 9

SEGMENT 2- WARSZTATY:
13 - 14 listopada 2013 r. godz. 8.00 – 16.00
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dukli, ul. Rynek 9

Segment 1
Szkolenie przeznaczone jest dla podmiotów z sektora turystyki i hotelarstwa - właścicieli (zarządców) hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, ośrodków turystycznych.
Celem szkolenia jest podniesienie jakości usług gastronomicznych oraz promocja wiedzy o produktach znajdujących się na obszarze pogranicza polsko - słowackiego.

Segment 2
Warsztaty przeznaczone są dla pracowników zatrudnionych w branży turystycznej oraz hotelarskiej.
Celem warsztatów jest podwyższenie kwalifikacji, wzbogacenie wiedzy na temat przygotowywania potraw lokalnych i wykorzystania miejscowych produktów (z obszaru pogranicza polsko –słowackiego).

Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie oraz wyżywienie na czas szkolenia oraz warsztatów.

Dodatkowe informacje:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 13 43 75 788
www.powiat.krosno.pl

Do pobrania:

Warunkiem udziału w szkoleniu oraz warsztatach jest przesłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych do dnia 27 października 2013 r.